Transmisje na żywo

 

Nowy Targ  Wspólnota „Światło Taboru” z Nowego Targu

PROGRAM TRANSMISJI
STAŁYCH WE WTORKI:
godz. 19.00 – Spotkanie
modlitewne
http://radio.swiatlotaboru.odnowa.org/?page_id=168

 W KAŻDY PIERWSZY
WTOREK MIESIĄCA
godz. 18.00 – Msza Św.
parafialna z muzyką wspólnoty
www.jadwiga.nowytarg.pl/transmisja-online/
godz. 18.45 – Adoracja
Najświętszego Sakramentu
http://radio.swiatlotaboru.odnowa.org/?page_id=168

Koszalin Katedra Niepokalanego Poczęcia NMP
ul. Bolesława Chrobrego 7
75-063 Koszalin
I środa miesiąca
godz. 18.00
www.dobremedia.org
Lublin Parafia p.w. Wieczerzy Pańskiej
al. Warszawska 31
20-803 Lublin
 II środa miesiąca
godz. 18.00
(wszelkie zmiany
dostępne na stronie)
http://razemzajezusem.pl/zapowiedzi Transmisja
http://razemzajezusem.pl/
Jarosław Kościół p.w. Mikołaja i Stanisława biskupów
ul. Benedyktyńska 5
Jarosław
I piątek miesiąca
godz. 19.30
http://www.radiofara.pl/
Kraków Parafia M.B. Pocieszenia w Krakowie (xx.Pallotyni)
ul. Bulwarowa 15a
31-751 Kraków
I sobota miesiąca
godz. 15.00
nowohuckie.pl
Lublin Parafia p.w. św Maksymiliana Marii Kolbe 
ul. Droga Męczenników Majdanka 27
20-325 Lublin

II środa miesiąca
godz. 18.00
http://www.kolbe.lublin.pl/
Wieczór Chwały
I niedziela miesiąca
godz. 19.00

Polańczyk Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości
ul.  Bieszczadzka
38-610 Polańczyk

17 – go każdego miesiąca
godz. 19.00
http://www.radiofara.pl/

 Transmisja – ewangelizacyjne spotkanie „Serce w Serce z Jezusem”

http://profeto.pl/serce-w-serce
ostatni tydzień miesiąca
(poza lipcem, okresami adwentu i
wielkiego postu)

Łódź Kościół oo. Jezuitów
ul. Sienkiewicza 60
90-058 Łódź

ostatni poniedziałek miesiąca
godz. 19.00 oraz niedziela go poprzedzająca
godz. 18.00
http://www.odnowa.jezuici.pl/

 

71 myśli nt. „Transmisje na żywo

 1. Boże w Trójcy Jedyny! Błagam Cię o uzdrowienie naszej córeczki Julii. Wierzę, że Twoja moc jest tak wielka, że zmiana się cofnie. Proszę Cię Jezu zabierz od Julki ten nowotwór… Ona ma dopiero 8 dni… Błagam Cię Panie! Ufam Ci i wierzę, że to wszystko okaże się pomyłką. Mama Julki

 2. Boże, dla Którego nie ma nic niemożliwego, proszę o uzdrowienie mojej relacji z mężem Damianem w sposób, jaki się będzie najbardziej Tobie podobał. Panie, jeżeli chcesz, uzdrów nas oboje z dolegliwości psychicznych. Polecam Tobie także nasze rodziny, znajomych i ludzi, jakich do nas przyprowadzasz. Uzdrów ich proszę tak, jak tego chcesz. Dziękuję Ci już teraz za każdy przejaw Twojej Dobroci.

 3. Panie Boże oraz wszyscy święci, aniele, który czuwasz nad ochrona mojego ciotecznego brata proszę was o łaskę dla niego. Jest osobą, która ma niską samoocenę i mówi o marzeniu jaką ma być śmierć, wiele razy chciał już być martwy, ale mu się nie udawało. W rozmowie z nim otwarcie mówi, że jedynie czego chce to umrzec.

 4. Proszę o uzdrowienie mojej mamy z bólów nóg i mnie z problemów psychicznych i ogólnej słabości. Boże odsuń ode mnie wiecznego pecha i problemów finansowych

 5. PANIE JEZU PROSZE CIĘ UZDROW MOJE CIALO CALY ORGANIZM ABYM MIAL SILE W NOGACH RECACH BY MI SIE DOBRZE ODDYCHALO SERCE ROWNO BILO ABYM DOBRZE PZESYPIAL NOC I WROCIL SZYBKO DO ZDROWIA BLAGAM CIE MOJ KOCHANY PANIE JEZU LUKASZ Z WIELKOPOLSKI UFAM CI PANIE JEZU I BARDZO CIE KOCHAM

 6. Jezu, rozwiąż ten węzeł, który tak mnie paraliżuje, który nie pozwala cieszyć się życiem, który jest uciskiem na moim sercu, węzeł samotności . Jezu, Ty się tym zajmij. Amen

 7. Najmilosierniejdzy Panie Jezu bardzo proszę o uzdrowienie mojej mamy. Ulituj się nad nami boś Ty Milosierdziem nieskończonym. Amen.

 8. Jezu proszę o uzdrowienie mojej poranionej duszy przez brak miłosci w rodzinie, proszę o uzdrowienie calej mojej rodziny a głownie ojca który niezaznal milosci swoich rodzicow i do tej pory boryka sie w walce z szatanem, wskaz droge mojemu chlopakowi by uwierzyl ze milosc jest w Tobie. Jezus jest Panem!

 9. Jezu, prosze cie o uzdrowienie Mateusza z ciezkiej choroby nowotworowej(Sarcoma w mozgu) z przezutami do watroby i pluc, bardzo trudno mu oddychac.
  Jezu TY SIE TYM ZAJMIJ, JEZU UFAM TOBIE.
  Jezu prosze cie o laske Wiary dla Michala i Filipa, Jezu Ty sie tym zajmij, Jezu Ufam Tobie.

 10. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Męża , Dzieci , Wnuków o powrót do Boga o zesłanie Ducha św..Dla siebie o dobrą spowieć ciągle się obawiam że nie umie się spowiadać a przytym bardzo się zapominam i niewiem co mam wyznawać przed kśiędzem teraz nie podpowiadają kś. jak dawniej.,o łaskę modlitwy żebym przestała palić papierosy niechcę palic a niemogę się uwolnić.JEZU UFAM TOBIE.JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ.

 11. Dziękuję Ci Jezu za otrzymane łaski I proszę o uzdrowienie mnie z choroby gardła I migdałów oraz z nałogu palenia papierosów . Jezu ufam Tobie

 12. Panie Jezu,proszę o uzdrowienie syna Norberta z ciężkiej choroby skóry i alergii. Proszę Cię z pokorą o cofnięcie konsekwencji przekleństw i zlorzeczeń w rodzinie,a także poprawę sytuacji materialnej i wyjscie z kredytów i problemów finansowych.
  Jezu Ufam Tobie

  • Hej,
   Piszę do Ciebie bo mam to samo zło życzenia przekleństwa rzucone na nsząszą rodzinę. Jak byś chciała popisać albo spierać się szukać pomocy napisz.

  • Magdalena pomodl
   się do o. Wenantego Katarzynca to b. skuteczny i szybki sługa Boży zwłaszcza w sprawach finansowych. Posłuchaj sobie na YouTube Nocne światła – Ludzie Boga :o. Wenanty Katarzyniec. Polski Szarbel. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *