lubelskie

 

<<< wróć do Mapa Polski

MIASTO ADRES DATA
Biłgoraj Parafia Trójcy Świętej i Wniebowzięcia NMP
ul. 3 maja 1
23-400 Biłgoraj
Terminy link
Garbów Parafia pw. Przemienia Pańskiego
Garbów I 14
21-080 Garbów
http://garbow.parafia.info.pl/
III sobota miesiąca
godz. 17.00
Hrubieszów Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej Klasztor oo. Bernardynów
ul. Plac Staszica 6
22-500 Hrubieszów
www.hrubieszow.bernardyni.pl
ostatni piątek miesiąca

godz.15.00
Krasnobród Parafia Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny
ul. Tomaszowska 18
22-440 Krasnobród
krasnobrod-sanktuarium.pl 
III czwartek miesiąca
(od kwietnia do końca września)
godz. 18.00
pozostałe miesiące
godz. 17.00
Lublin Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów
ul. Krakowskie Przedmieście 42
20-002 Lublin
http://www.kapucyni-lublin.pl/
ostatni wtorek miesiąca
godz.19.00
Parafia pw. św. Jozafata
ul. Zielona 3
20-082 Lublin
http://lublin.republika.pl/lublin.htm
II piątek miesiąca (oprócz wakacji) godz. 15.15 (od godziny 14.15 różaniec i Koronka do Miłosierdzia Bożego)
Parafia pw. św Antoniego
ul. Kasztanowa 1
20-245 Lublin
http://www.antoni.kuria.lublin.pl
ostatnia lub przedostatnia środa miesiąca – informacja na bieżąco w ogłoszeniach
Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego
ul. Droga Męczenników Majdanka 27
20-325 Lublin
http://www.kolbe.lublin.pl/
II środa miesiąca
godz. 18.00
  Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu
al. Kraśnicka 76
20-718 Lublin
http://www.poczekajka.pl/
ostatnia niedziela miesiąca
godz.18.00
Parafia pw. Świętej Rodziny
al. Jana Pawła II 11
20-535 Lublin
http://nowejeruzalem.pl/
III czwartek miesiąca
godz. 18.00
Parafia pw. Wieczerzy Pańskiej
al. Warszawska 31
20-803 Lublin
http://razemzajezusem.pl/
I środa miesiąca
godz. 18.00
(poza lipcem i sierpniem)
Lublin-Krężnica Jara Parafia pw. św. Floriana
Krężnica Jara 317
20-515 Lublin 51
http://diecezja.lublin.pl/parafia,101753
13 dnia miesiąca
dni powszednie godz. 18.00
niedziela godz. 17.00
Radecznica Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego
ul. Klasztorna 6
22-463 Radecznica
http://www.bernardyni.ofm.pl/klasztor/radecznica/nabozenstwa.html
co 2 miesiące w II piątek miesiąca
godz.15.00
Radzyń Podlaski Parafia pw. Św. Trójcy
ul. Jana Pawła II 15 21-300 Radzyń Podlaski
III piątek miesiąca
godz. 18.00
Szczebrzeszyn Parafia Św. Mikołaja w Szczebrzeszynie
ul. Wyzwolenia 1
22-460 Szczebrzeszyn
http://mikolaj-szczebrzeszyn.pl/msze-sw-i-nabozenstwa/
II niedziela miesiąca
godz. 17.00
Tomaszów Lubelski Parafia Zwiastowania NMP
ul. Królewska 1
22-600 Tomaszów Lubelski
http://www.sanktuarium-tomaszow.eu/msze-swiete-i-nabozenstwa
III piątek miesiąca
godz. 17.00
Wąwolnica Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wojciecha
ul. Zamkowa 24
24-160 Wąwolnica
http://www.sanktuarium-wawolnica.pl/nabo-e-stwo-o-uzdrowienie.html
IV sobota miesiąca
godz. 18.00
Zamość Parafia św. Michała Archanioła
ul. Władysława
Reymonta 11
Zamość
www.zamosc.michal.parafia.info.pl
II piątek miesiąca
(oprócz  lipca i sierpnia)
godz 18.00

*Administracja dokłada starań by informacja były aktualne. Jednakże nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować.

<<< Mapa Polski