Ostrzeżenie przed rozsyłanymi orędziami!

Szczęść Boże, temat ten był już podejmowany na wielu katolickich stronach, lecz przez zaistniałą sytuację wnioskuję iż warto kolejny raz poruszyć ten problem. Szerzej zostało to dobrze opisane na stronie. http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ostrzezenie-ks-adam-skwarczynski-ostrzega-przed-satanistycznym-podlozem-oredzi-marii-z-irlandii/ Zachęcamy do zapoznania się z powyższym wpisem.

Już kilka razy na nasz mail kontaktowy przyszła wiadomość, z linkiem do strony promującej „orędzia ostrzeżenie”, „Księga Prawdy – Ostrzeżenie”, „orędzia Marii z Irlandii”. Owe fałszywe orędzia są zamieszczone i promowane przez kilka stron internetowych. Obserwując aktywność wielu osób na facebook`u można zauważać jeszcze sporą nieświadomość. Ludzie ci  (zakładam iż bezwiednie, nie mam powodów by myśleć inaczej) umieszczają, udostępniają i „lajkują” od znajomych, treści z wyżej wymienionymi orędziami.

Drodzy czytelnicy, prosimy was o reagowanie w takich sytuacjach i informowanie nieświadomych osób.

Panu który podsyła nam wyżej wymienione orędzia i linki do nich, gwarantujemy iż za każdym kolejnym mailem, pojawi się u nas wpis na ten temat.

Poniżej fragment kazania o. Daniela Galusa, w którym nawiązuje do sprawy orędzi Marii z Irlandii, które m. in. oczerniają Ojca Świętego Franciszka.

http://youtu.be/zS0oGPEXR2A?t=23m47s

http://youtu.be/zS0oGPEXR2A?t=20m

  1. ” Na to Jezus im odpowiedział: „Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec”. Mt 24, 4-14

Możliwość komentowania została wyłączona.