Nowenna Pompejańska

Nowenna Pompejańska trwa 54 dni, podczas których codziennie odmawia się dawne trzy części Różańca Świętego (radosną, bolesną i chwalebną). Jeśli ktoś chce, może odmawiać czwartą część z Tajemnicami Światła.

Przed rozpoczęciem każdej części trzeba dodać: „Ten Różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego” – i tu wypowiedzieć intencję modlitewną.

Każdą z części kończy się trzykrotnym wezwaniem: „Królowo Różańca Świętego – módl się za nami”.

Przez 27 dni odmawia się część błagalną nowenny i codziennie na zakończenie dołączoną modlitwę: „Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompei, jako nigdy nie słyszano, aby ktokolwiek z Twoich czcicieli, z różańcem Twoim pomocy wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój Różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twej świątyni w Pompei, wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen”.

Przez kolejnych 27 dni odmawia się część dziękczynną, podczas której na zakończenie dodaje się modlitwę: „Cóż Ci mogę dać, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie – ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompei, bo gdy Twej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś; o ile zdołam, będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego; wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział, jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen”.

zródło http://www.niedziela.pl/artykul/83831/nd/Nowenna-Pompejanska

 1. Bardzo proszę osoby z silnym zacięciem modlitewnym o odmówienie całej Novenny Pomlejańskiej za mnie – Grzegorza. Jestem już na krawędzi załamania nerwowego, nie mogę się skupić, nie mogę spać, boję się że to może być opętanie, myślę o samobójstwie. Prawdopodobnie kiedyś otworzyłem jakieś furtki i się zaczęło.

  Błagam dobre osoby o pomoc i odmówienie Nowenny Pomlejańskiej za mnie. Bóg zapłać!

 2. Nowenna Pompejańska ktora byla odmawiana przez moja żone,pomogla mi wyjsc z zniewolenia alkoholowego.Uczestniczyłem tez we mszach swietych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie na ktorych zostałem wyzwolony z innych nałogow i uzdrowiony na ciele.Teraz po 2 latach od tej chwili sam modliłem sie nowenna pompejanska w intencji pokoju i pojednania w rodzinach i zostałem wysłuchany .Dziekuje Matce Przenajswietszej,Chwała Tobie Jezu.

 3. odmawiałam nowenne pompejańską o nawrócenie męża, sytuacja była beznadziejna maż całkowicie zniewolony przez kochanke chciał opuścić rodzne i w ostatnim dniu nowenny coś drgnęło mąż zaczął MYŚLEĆ. Teraz jesteśmy razem i cieszymy się naszą rodziną dziękując Mateczce pompejańskiej za cuda, które się wydarzyły w naszym życiu. Polecam wszystkim nawet w sytuacjach beznadziejnych uciekajcie się do matki Jezusa, ona nigdy nie opuszcza swoich dzieci.

 4. I mnie pomogła Przenajświętsza Mateńka. Uwolniła mnie z nałogu. Teraz modlę się o cud uzdrowienia. Wierzę, że Matka mnie wysłucha.

 5. Nowenna pompejańska towarzyszy mi od 5 lat. Wiele łask wyprosiłam dla swoich bliskich, znajomych ale i dla osób, których osobiście nie znam. O nie których łaskach dowiem się dopiero w wieczności. Za otrzymane łaski, za 5 letnią opiekę, za realną wyczuwalność Maryji w moim życiu dziękowałam modląc się u stóp Królowej Różańca Świętego w Pompejach.

  • Błagam o modlitwę łaskę uzdrowienia z poważnej choroby genetycznej dla córeczki Nadii Marii K aby była zdrowym dzieckiem zarówno fizycznie jak i psychicznie Bóg zapłać

 6. Szczęsć Boże,odmawiam Nowennę Pompejańską i wierzę, że Matka Boża Pompejańska pomoże mi w nawróceniu mojego męża z nałogu alkoholizmu oraz że nastąpi pokój w naszej rodzinie i mój syn Rafał pogodzi się z mężem i zacznie znowu chodzić do koscioła.Bóg zapłać Matce Bożej i Jezusowi Chrystusowi.Pozdrawiam Grażyna z Pomorza.

 7. Nowenna pompejanska czyni cuda. kolezanki syn tracil wzrok. Teraz juz widzi i jest szczesliwy. Odmawiam teraz w intencji corki te nowenne wierze, ze stanie się cud uzdrowienia. chwała Panu i Matce bozej.

 8. Dzięki pewnej dziewczynie, która zachęciła mnie do odmawiania nowenny……Chwała Panu Gorąco polecam. Czyni cuda…Jedną skończę drugą zaczynam……

 9. Stanisław Barzowski rozpoczął leczenie na guza mózgu,proszę o modlitwę aby Bóg dał mu siłę i wolę życia do walki,jego żonie Marii przywracał nadzieję,a Siostrze Kindze siły,moc ducha i pokój serca.

 10. Od wielu lat staramy się z mężem o dziecko. Przeszliśmy długą i ciężką drogę. Po wielu bezskutecznych próbach leczenia, a które trwały z 5 lat, stwierdziłam, że medycyna chyba już nic tu nie pomoże, że jedyna nadzieja jest w modlitwie. Oboje z mężem zaczęliśmy mówić nowennę pompejańską. I stał się CUD-miesiąc od rozpoczęcia nowenny byłam w ciąży. Ciąża moja jednak nie wiedząc czemu skończyła się tragicznie-dziecko zmarło w 35 tyg. ciąży z nieznanej przyczyny.Ale i tak teraz, kiedy minęło 5 mies. cieszę się, że mamy Synka w Niebie. Nadal pragniemy dziecka żywego, zdrowego tu na ziemi. Więc wierząc w moc tej modlitwy, znowu zaczęliśmy ją odmawiać…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.