NOWENNA POMPEJAŃSKA 13.05.2020 – 5.07.2020 w intencji nawrócenia grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy. Koordynatorzy: ks. Dominik Chmielewski i ks. Teodor Sawielewicz (Teobańkologia)

„Wielka prośba do Was. Bądźcie apostołami nowenny pompejańskiej w intencji nawrócenia grzeszników. Poniżej proponujemy tekst, który możecie skopiować i rozsyłać poprzez mail, messenger, whatsapp, viber i inne komunikatory do znajomych z zachętą do podjęcia się tej nowenny pompejańskiej. Możecie oczywiście zedytować naszą propozycję do rozsyłania:
„Sprawę mam 🙂 poczytaj o jednej akcji
♦️POŁĄCZONE SIŁY♦️ – NOWENNA POMPEJAŃSKA 13.05.2020 – 5.07.2020 w intencji nawrócenia grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy
♦️ Koordynatorzy: ks. Dominik Chmielewski i ks. Teodor Sawielewicz (Teobańkologia)
♦️Intencja: o łaskę nawrócenia grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy
♦️Dlaczego taka intencja, a nie modlitwa za najbliższych lub rodzinę?
Nasza taktyka jest następująca – sam muszę zapłonąć wiarą, by zapalać innych. Sam muszę zobaczyć, ile „gnoju grzechu” wokół mnie i we mnie, by zabrać się najpierw za swoją belkę w oku, a potem dopiero za „nawracanie innych”. Ta nowenna, którą wspólnie proponujemy jest to modlitwa również za Twoich najbliższych, modlitwa we wspólnocie o to, by Twoja rodzina się nawróciła. Stajemy w postawie pokory, że nie jesteśmy lepsi od tych, którzy w naszej ocenie potrzebują nawrócenia bardziej od nas. Tak naprawdę to modlitwa o to, czego najgłębiej pragniesz, a nie umeisz nazwać.
♦️Kto bierze udział?
Co najmniej kilkanaście tysięcy osób w Polsce i na świecie wraz z kilkudziesięcioma klasztorami męskimi i żeńskimi. Powstaje w jednym czasie potężna modlitwa w jednej intencji: nawrócenia grzeszników, a ono rozpoczyna się od nawrócenia każdego z nas codziennie.
♦️Jak wygląda modlitwa?
Każdy kto bierze udział, modli się codziennie całym Różańcem przez 27 dni prosząc o łaskę nawrócenia i 27 dni kolejnych dziękując za łaskę nawrócenia. Razem 54 dni modlitwy 3 częściami różańca dziennie w jednej i tej samej intencji. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj: http://teobankologia.pl/nowenna-13-maja-2020/
♦️ czy są jakieś pomoce?
Tak – playlista z nagraniami różańca pod adresem: https://www.youtube.com/playlist… oraz codzienna transmisja na żywo różańca o 20:30 z kanału na youtube i fanpejdżu na facebook`u „Teobańkologia”
♦️Roześlij proszę zaproszenia, by namówić kolejne osoby a nade wszystko samemu weź udział w akcji na Chwałę Bożą w Nowennie Pompejanskiej w dniach 13 maja – 5 lipca
Możesz do nas dołączyć w trakcie trwania tej nowenny – rozpocznij ją po prostu w tej samej intencji, co my – o nawrócenie grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy i skończ po 54 dniach.
♦️Zobacz zachętę ks. Dominika Chmielewskiego i ks. Teodora https://youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=2kZ2h3g5G5U
♦️Zobacz zachętę ks. biskupa Andrzeja Siemieniewskiego ♦️? https://youtu.be/sMic6MA-50g
#podaj_dalej

źródło: https://www.facebook.com/teobankologia/