Mate.O/TU – „Wszystko poddane jest”

„Wszystko poddane jest” to drugi singiel promujący nowy album Mate.O/TU „Król wszechświatów”. Wideoklip powstał z połączenia wersji studyjnej, oraz koncertowej piosenki, która stała się już jedną z najbardziej rozpoznawanych  i najchętniej śpiewanych przez publiczność piosenek nagranych na ostatniej płycie. Zdjęcia do teledysku powstały z perspektywy lotu ptaka i pokazują Polskę w jej pięknie od Tatr po Bałtyk.
Mate.O/TU –  to płyta gdzie artysta wraca do korzeni swojej twórczości, nawiązując do charakteru swoich pierwszych albumów. TU to skrót od Totalnego Uwielbienia.
Płyta Mate.O/TU pt. „Król wszechświatów”  jest w sprzedaży od czerwcu 2017 roku. Ukazała się nakładem wydawnictwa Philadelphia Records.  Płyta dostępna w dobrych sklepach muzycznych oraz on-line na www.mate-o.com, Spotify, iTunes, Apple Music, Google Play, Amazon, Deezer, Tidal.

Cała płyta poświęcona jest jednej myśli – wychwalaniu Boga, stąd wiele inspiracji do pisania tekstów pochodzi z tekstów biblijnych. W tym sensie jest to powrót do moich pierwszych płyt nagranych już wiele lat temu. Nic bardziej piękniejszego i bardziej wyjątkowego nie mogło mnie  w ostatnim czasie spotkać jako artysty. Próba opisywania tego jaki jest Bóg, wychwalania Go i adorowania oraz dziękowania Mu za to kim jest i co dla mnie zrobił to wielki przywilej. Na tej płycie słychać przenikające się różne wrażliwości  i style muzyczne, piosenki, oraz spontaniczne improwizacje – mówi Mateusza Mate.O Otremby. Album Mate.O/TU pt. „Król Wszechświatów” zawiera jedenaście nowych autorskich kompozycji. Do pracy nad najnowszym albumem artysta zaprosił Pawła BZIM Zareckiego (producenta płyt m.in. Anny Marii Jopek, TGD, Mietka Szcześniaka), który jest odpowiedzialny za produkcję muzyczną albumu. Na płycie będzie można usłyszeć utwory znane szerszej publiczności takie jak :„Wszystko poddane jest”, czy „Cały świat niech pozna Cię”, oraz osiem zupełnie nowych, premierowych kompozycji m.in. „Chrystus panuje”, tytułowy  „Król Wszechświatów”, czy „Cudowny dzień”.
METEO_COVER_smallTytuł: Król Wszechświatów
Artysta: MATE.O/TU
Wydawca: Philadelphia Records, 2017 r.
Dystrybucja: Philadelphia Records
Data premiery płyty: czerwiec 2017