ks. Piotr Glas

<<< Zagrożenia duchowe

Spotkanie z egzorcystą


Strategie działania szatana


Duchowe zerwanie z przeszłością


Egzorcysta odpowiada na pytania


Demony seksu


Poranienia w rodzinie – rany od ojca, od matki

<<< Zagrożenia duchowe

117 myśli nt. „ks. Piotr Glas

 1. Mam pewien problem i nie wiem jak go rozwiązać. O tuż poprosilo mnie małżeństwo o pomoc. Wiek około 40 lat.
  Mąż nadużywa olkocholu. Są biedna rodzina mają dwójkę małych dzieci.Nie wiem dlaczego zwrócili się do mnie, może dlatego że w mojej rodzinie nie ma problemu z alkoholem nie wiem. Są moimi sąsiadami bardzo chciałbym im pomóc. Z tego co wiem korzystali z różnych form pomocy ,łącznie z przychologiem. Proszę o jakąś informację Bóg zapłać.

  • Zacznij od modlitwy i postu, potem Bóg sam pokaże drogę Tobie oraz tej rodzinie jak dalej postępować aby z tego wyjść. Czary mary na pstryk palcem – nie działa. Nawet jak byś była bogata kupiła im dom, ubrania itp. problem nie zniknie to zapewne będzie proces – ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, tylko, ze Bóg sam wszystkiego nie zrobi. Prośmy go a otrzymamy wskazówki jak walczyć 🙂

  • Tylko Pan Bóg może pomóc.Tak naprawdę bardzo skuteczną modlitwą jest; nowenna pompejańska, wiem że trwa 54 dni, alle nie należy z góry się zniechęcać. Ponieważ pomoc można otrzymać o wiele szybciej, jak w moim przypadku. Cyganka zauroczyła moją córkę i się rozchorowała, córka była już 4 tygodnie na zwolnieniu. Wtenczas znalazłam tę nowennę w internecie i po 3 dniach odmawiania nowenny pompejanskiej, córka wyzdrowiała.(to tylko moje doświadczenie).Oczywiście należy nowennę odmówić do końca.
   Drugą modlitwą również bardzo skuteczną jest; nowenna do Maryi rozwiazujacej węzły (9 dni).Ta modlitwa jest również w internecie, bardzo ją polecał ks. Piotr Glas. Serdecznie pozdrawiam.

   • Poza tym, można oczywiście zamówić mszę świętą w danej intencji. Jak rownież modlić się za dusze cierpiące w czyśćcu prosząc je także o modlitwę.
    *** *** *** ***
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. (100×)
    *** *** *** *** albo,
    O rany najświętsze naszego Jezusa, któreście tyle bólu i krwi go kosztowały. Rany najczcigodniejsze będące dowodem Jego nieskończonej ku nami miłości, ulitujcie się nad biednymi duszami w czyśćcu cierpiącym i nade mną grzesznikiem. (50×)

    Tę modlitwę składam w przenajświętsze Ręce Niepokalanej Matki, za dusze cierpiące w czyśćcu.

    Dusze święte, któreście z tego świata przeszły do czyśćca i jesteście w niebie oczekiwane, módlcie się za mną i proście o wszelkie potrzebne mi łaski, o które żebrzę Majestat Boski.

    Życzę wszystkiego dobrego.

  • Mam pewien problem i nie wiem jak go rozwiązać. O tuż poprosilo mnie małżeństwo o pomoc. Wiek około 40 lat.
   Mąż nadużywa olkocholu. Są biedna rodzina mają dwójkę małych dzieci.Nie wiem dlaczego zwrócili się do mnie, może dlatego że w mojej rodzinie nie ma problemu z alkoholem nie wiem. Są moimi sąsiadami bardzo chciałbym im pomóc. Z tego co wiem korzystali z różnych form pomocy ,łącznie z przychologiem. Proszę o jakąś informację Bóg zapłać.

 2. Witam w ktoś kiedy ks Piotr Glas będzie w Polsce? Jaki jest harmonogram otwartych spotkań na 2018 rok ? Bardzo proszę o odp jeśli ktoś ma wiedzę.

 3. Prosze księdza byłam na Jasnej Górze i pytałam sie kiedy ksiądz do nas przyjedzie na J.G. i tam po prostu nie wiedza . Prosiła bym o jakiś termin była bym bardzo WDZIĘCZNA .chciałam księdzu osobiście podziękować bo wspomniał ksiądz o Nowennie Pompejańskiej MODLIŁAM SIE ZA DROWIE MOJEJ MAMY I ZOSTAŁA ULECZONA A MIAŁA IŚĆ NA OPERACJE . Bóg Zapłać . Opisałam wszystko na Facebooku ale wyskoczył mi taki komunikat . Nie wiem czy ksiądz to przeczytał . Ta osoba osiągnęła już limit zaproszeń do grona znajomych i nie przyjmuje następnych zaproszeń.

 4. ”Powiedz ludziom, że kocham ich, że się o nich wciąż troszczę,
  Jeśli zeszli już z moich dróg, powiedz że szukam ich”

  Wyjdź z ciemności , pomóż Panu aby cię znalazł
  Stań przed nim i powiedz- JESTEM PANIE
  ”Ty tylko mnie poprowadź, TOBIE powierzam swą drogę…”

 5. nie będziesz miał bogów cudzych przede mną , należy się wyspowiadać z wszelkich grzechów przeciwko 1 przykazaniu , a więc wizyty u wróżek, bioterapeutów, szeptuchów, jagi itp. to najcięższy grzech przeciw Naszemu Panu

 6. dot, 1 kroku – trzeba koniecznie wyspowiadać się z grzechów przeciwko 1 przykazaniu, a więc z wizyt u wróżek, bioenergoterapeutów, horoskopów, szeptuch, jogi itp,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *