Kontakt

Twoja wspólnota organizuje rekolekcje? Podeślij informacje w celu umieszczenia ich na stronie.

Informacje o terminach Mszy św. oraz nabożeństw w intencji uzdrowienia (w tym informacje o trwałych zmianach i aktualnych terminach)  proszę podsyłać na adres:

Chcesz podesłać intencje? KLIKNIJ TUTAJ!


Podany e-mail należy do administratora strony –
NIE JEST KONTAKTEM DO  KAPŁANA!!!

Nie posiadamy i nie udzielamy danych kontaktowych do kapłanów, których rekolekcje i homilie są zamieszczone na stronie. Prosimy także, nie kierować próśb do konkretnych osób duchownych przez naszą stronę (również w formie komentarzy).

Uwaga! Wszelkie informacje jakie posiadamy, są publikowane na stronie. Dlatego PROSIMY nie podsyłać dodatkowych zapytań.

Serwis Jesusuzdrawia.pl nie jest organizatorem, ani nie prowadzi zapisów na rekolekcje. Na stronie podajemy informacje i kontakt do organizatorów rekolekcji.

Uwaga. Adres Redakcji portalu JezusUzdrawia.pl, nie służy do przesyłania treści o charakterze reklamowym lub promocyjnym. Przesyłanie treści o takim charakterze traktowane będzie jako złamanie Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U.02.144.1204. (Wyjątek stanowią informacje związane z ewangelizacją, aktywnie wspieramy wszelkie inicjatywy medialne, wydawnictwa, dobre strony internetowe).

 1. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej rodziny mojego małżeństwa, mojego męża z nałogu alkocholizmu aby otwożyła serce dla Boga. O wyjście z trudnej sytuacji materialnej, i o zdrowie duszy i ciała dla całej rodziny.

 2. Jezu pragnę podziekować Ci za 50 lat życja ,za powołnie mnje do slużby.
  Proszę Cię o miľość caľkowitą ,zabierz to co przeszkadza mi do caľkowitego ziednoczenia a Tobą.
  Bòg zaplać.

 3. Proszę o modlitwę o partnera, który choruje na schizofrenię, to był kochający i czuły człowiek, troszczacy się o mnie i dzieci,oststnio jest bardzo zagubiony,miał depresje, jego stan się pogorszył,traktuje nie jak wroga, a ja chcę mu pomóc jest mi z tym bardzo ciężko,proszę o modlitwę by odnalazł się i wrócił do nas kocham go i ciężko mi jest patrząc na bezsilnosc

 4. Proszę o modlitwę uwielbienia i dziękczynienia za wszystkie otrzymane łaski. Proszę we wszystkich intencjach mojego serca. Proszę aby Bóg w swoim miłosierdziu zanurzył, skruszył, przemienił i nawrócił serce mojego męża Jarka, oraz uzdrowił naszą relację i dopomogł odbudować nasz związek małżeński i rodzinę. P. Jezu Ty wszystko wiesz co było i jest, znasz nasze serca i czyny. Polecam do omodlenia całą moją rodzinę, wszystkich tych co stanęli na mojej drodze, tych co wnieśli w moje życie łzy, cierpienie, a nawet rozpad małżeństwa. Proszę o niebo dla wszystkich dusz w czyściu cierpiących. Bóg zapłać.

 5. Ja proszę o modlitwę w intencji nawrócenia się Wioletty G. z Warszawy matki 13 latki która zostawila kiedy dziewczynka miała lat 11. Ma za sobą nieudane małżeństwo zdrady obopólne zarówno ze strony jej jak i jej męża. Jest poraniona przez duchy sexu. Bardzo źle traktuje siebie swoje ciało kobiecość. Jest przy tym wulgarna. Traktuje siebie bardzo źle i lubi być też traktowana tak przez mężczyzn. Jest infantylna bezmyślna i pozbawiona jakichkolwiek norm moralnych etycznych. Jest bardzo wyuzdana. Traktuje sex jak lekarstwo na wszystkie jej problemy. Pokazuje przy tym że to co robi nie jest źle. Pokazuje to jak szatan zło pokazuje jako dobro. Nie ceni swojej prywatności. Prywatności córki. Wysyła obcym mężczyznom swoje nagie zdjęcia zdjęcia córki co prawda nie nagie ale jednak zdjęcia podając przy tym mnóstwo danych o córce. To pożywka dla zboczencow i pedofili którzy tylko czekają na to. Przez co jest zagrożeniem dla własnej córki dla samej siebie. Mówi o zdradach sexie tak jakby było to coś normalnego w życiu. Nie oszczędziła nawet mężczyzny który miał rodzinę żonę i ona wiedziała o tym
  A mimo to nie przeszkadzało jej to żeby być jego kochanka. Lubi być ponizana bita i złe traktowana przez mężczyzn. Jeden z nich po tym jak uderzył ją w twarz powiedział jej że to tylko inna forma miłości. Ona w to uwierzyła. Łatwo ją wykorzystać wmówić jej dosłownie wszystko po tylko żeby wykorzystać jej naiwność. Ma dużo więcej grzechów na swoim sumieniu. Ale nie traktuje tego jako coś złego. Potrzebuję pomocy. Psychologa psychiatry sexuologa. Być może egzorcysty. Proszę jako osoba która znala ja o modlitwę o nawrócenie jej na dobrą drogę.

 6. Proszę o modlitwę uwielbienia i dziękczynienia,za wszystkie otrzymane łaski
  Proszę, we wszystkich tych intencjach
  i we intencjach, które noszę w swoim sercu,
  o całe niezmierzone miłosierdzie Boże
  ,o wszystkie dary, owoce i charyzmaty Ducha Świętego,o całą niezmierzona moc Ducha Świętego.
  Prosze we wszystkich moich intencjach,
  które noszę w swoim sercu,
  o całą niezmierzona łaskę i miłość Boza.
  Proszę o aby Bóg,w swoim miłosierdziu przyspieszył  i doprowadził, wszystkie
  te sprawy do końca.
  Proszę o żywego Boga miłosiernego,we wszystkich moich tych intencjach tak aby,
  na chwale Boza,niemożliwe stało się możliwe. 
  Proszę aby Bóg mi skutecznie błogosławił.
  Proszę o skuteczne i nieustające wstawiennictwo Maryi, wszystkich Świętych, Błogosławionych i dusz czyśćcowych, we wszystkich moich intencjach, które noszę
  w swoim sercu.
  Panie Jezu, Ty wiesz co było i co jest.
  Ty znasz moje serce i czyny i bardzo dobrze wiesz,że Ja sobie na takie zło nie zasłużyłem.
  Polecam do omodlenia całą moja Rodzine
  i wszystkich tych, co na mojej drodze.
  Prosze o Niebo dla wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących.
  Bóg zapłać.Sylwia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.