Intencje Modlitewne

Prosimy o niepozostawianie swoich intencji modlitewnych w formie komentarzy!!!

Zachęcamy do podsyłania Waszych intencji do Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa
Skrzynka Modlitewna Wspólnoty
(aby przekazać intencję kliknij tutaj)

Intencje są przekazywane kapłanowi oraz diakoni modlitewnej.
Raz w miesiącu odprawiana jest również msza święta w intencji zgłaszanych próśb.

955 myśli nt. „Intencje Modlitewne

  1. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z choroby zespołu złego wchlaniania i moich strachów oraz o modlitwę za, mnie i mojego partnera z którym jestem razem aby nam dał zdrowie.

  2. Proszę o Światło Ducha Świętego wraz z Darami Ducha Świętego wedle woli Ojca Niebieskiego dla całej mojej Rodziny. Proszę o nawrócenie dla serc zagubionych w naszej Rodzinie.Prosze o zdrowie na naszych Duszach i ciałach.Prosze o Miłosierdzie Boże i Błogosławieństwo Boże oraz. Opiekę Matuni Najświętszej dla całej naszej Rodziny.Prosze o pokój w naszych sercach i na świecie.Prosze o Pokój i Miłosierdzie Boże dla Ukrainy i nawrócenie Rosji.Bogu Niech Będą Dzięki za wszystko.Badz Uwielbiony Boże Przenajświętszy Teraz i na Wieki Wieków.Amen♥️♥️♥️

  3. O pokój na świecie, o ustanie walk na Ukrainie, o nawrócenie czołowych przywódców świata.
    O łaskę zdrowia na duszy i ciele, o pomyślność w podejmowaniu decyzji oraz przyświecanie i inspiracje Ducha św. w każdej sprawie, o bezpieczeństwo w mym życiu, o nawrócenie w rodzinie oraz życie wieczne dla zmarłych przodków. Intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.

  4. Panie Jezu proszę Cię uzdrów mojego syna ze wszystkich jego chorób, uzdrów też mnie oraz moich braci i rodziców z ich chorób i dolegliwości. Chwała Tobie Panie!

  5. Błagam by z moją noga nie było nic poważnego by nie trzebylo robić żadnej operacji 😭błagam 😭błagam by to była jakaś blachostka 😭błagam żeby obyło się bez operacji 😭

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *