Intencje Modlitewne

Prosimy o niepozostawianie swoich intencji modlitewnych w formie komentarzy!!!

Zachęcamy do podsyłania Waszych intencji do Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa
Skrzynka Modlitewna Wspólnoty
(aby przekazać intencję kliknij tutaj)

Intencje są przekazywane kapłanowi oraz diakoni modlitewnej.
Raz w miesiącu odprawiana jest również msza święta w intencji zgłaszanych próśb.

 1. Panie Jezu proszę Cię uzdrów mojego syna ze wszystkich jego chorób, uzdrów też mnie oraz moich braci i rodziców z ich chorób i dolegliwości. Chwała Tobie Panie!

 2. Błagam by z moją noga nie było nic poważnego by nie trzebylo robić żadnej operacji 😭błagam 😭błagam by to była jakaś blachostka 😭błagam żeby obyło się bez operacji 😭

 3. Prosz Cię Panie Jezu uzdrów mojego męża Zbigniewa z ciężkich chorób zagrażających życiu. Proszę obdarz go łaską powrotu do zdrowia.. Jezu ufam Tobie. Pomóż. Amen

 4. Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie i możliwość poczęcia nowego życia.. Panie wyprostuj moje ścieżki i weź mój krzyż.. Chwała Panu!

 5. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Darka, o uratowanie naszego małżeństwa i wzbudzenia w naszych sercach na nowo wzajemnej miłości. Bóg zapłać.

 6. Pani Jezu, proszę o łaskę uzdrowienia z choroby dla mojego synka, a dla nas rodziców o łaskę wiary i wytrwałości szczególnie w tym trudnym czasie oraz na całe życie.
  Jezu ufam Tobie.
  Monika

 7. Proszę o modlitwę w intencji o łaskę uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i krosty na brzuchu i plecach i o zdrowie psychiczne

 8. Proszę o Modlitwę codzienną

  Proszę bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo o szturm modlitewny przez nablisze 4 miesiące Błagam o modlitwę w mojej intencji, gdyż znalazłem się w tak tragicznej i beznadziejnej sytuacji życiowej i zdrowotnej, że moje życie jest zagrożone. Wierzę jednak, że dla Jezusa Chrystusa nie ma rzeczy niemożliwych,o cud wyjścia z dlugow dla mnie,O cuda w moim życiu,O bardzo bardzo bardzo bardzo sybką pomoc dla mnie,dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, światło Ducha Świętego dla mnie,abym się dobrze czuła,aby nic mi nie dolegalo,aby wszystkie objawy jakie teraz mam ustąpiły,Okaz mi swoje miłosierdzibo wpadłem w duchową depresję i nic kompletnie mi się nie chce. Dziwny stan, ja cały czas próbuje robić z tym ale wydaje się że się pogarsza. Co raz mniej się modlę i co raz więcej takiego rozczarowania sobą.. Proszę o wsparcie bardzo bardzo e ,Dopomuż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować sluszne decyzje,Proszę dla mnię i dla niej i dla nich o pozytywne rozwiązanie trudnych spraw, o ufność i cierpliwość , o światło Ducha Sw.
  w podejmowaniu decyzji,uwolnienia mnie od cierpienia i odnalezieniu szczęścia,o uzdrowienie mojej podświatomości,o uwolnienie mojej podświatomości,o odblokowanie mojej podświatomości,o uzdrowienie mojego serca,o uwolnienie mojego serca,o odblokowanie mojego serca,o uzdrowienie mojego mógu,o uwolnienie mojego mózgu,o odblokowanie mojego mózgu, za mnie i za moja dusze,bardzo bardzo wielka i silna wiarę i nadzieję oraz miłość, bardzo ważnej mi sprawie, dziękuję za każde westchnięcie,o uwolnienie mnie i mojej duszy,o uzdrowienie dla mnie i mojej duszy,o odblokowanie mnie i mojej duszy,dla mnie o ducha świętego,o przemianę mnie i mojej duszy oraz mojego życia,o wszelkie dobro dla mnie,O Dary Ducha Świętego.
  Proszę także o modlitwę w Panu Bogu wiadomomych wszytkich moich intencji, o uzdrowienie mojej wotroby ,o uwolnienie mojej wotroby,o odblokowanie mojej wątroby,o uzdrowienie mojch płuc,o uwolnienie mojch płuc,o odblokowanie mojch płuc,o uzdrowienie mojch jelit,o uwolnienie mojch jelit,o odblokowanie mojch jelit,o uzdrowienie mojego żełotka,o uwolnienie mojego żełotka,o odblokowanie mojego żełotka,o uzdrowienie mojego całego organizmu i ciała,o uwolnienie mojego całego organizmu i ciała,o odblokowanie mojego całego organizmu i ciała,abym umiała wypełnić misję która zleca mi Pan,o dar miłości,o pomyślne ułożenie życia dla mnie,o powrót do sprawności i sił dla mnie,jak również o uchronienie mnie od wszelkich problemow i zmartwień,o potrzebne łaski dla mnie,i o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć,o dar bardzo bardzo bardzo bardzo welkiej i bardzo bardzo bardzo bardzo silnej wiary i nadziej oraz miłości dla mnie,bardzo cierpię i mam teraz trudny czas do przeżycia,za moich rodziców Stanisława i marzenne i za moją Babcię Barbare o ich uzdrowienie i ich dusz,o uwolnienie ich i ich dusz,o odblokowanie ich i ich dusz,o zdrowie i mądrość dla mnie. Dopomuż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować sluszne decyzje,zdrowie oraz o twoją opiekę – a także o opiekę nad całą moją rodziną,o łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia,O DARY DUCHA ŚWIETEGO DLA mnie,proszę o pomoc w znalezieniu pracy, pokój serca i radość życia,o pokój w rodzinie i rozwiązanie tej sytuacji,pomóż mi to przeżyć ten trudny czas i wysłuchaj moich próśb. Proszę niech stanie się cud i wszystko skończy się dobrze,Zrobiłem wiele głupich rzeczy i pragnę wszystko naprawić – niby nic, ale dla mnie to również sprawa życia i śmierci,o dobrą pracę i znalezienie miejsca w życiu dla mnię,o nawrócenie dla mnię,ze złej drogi, o wyjście z nałogów, które mnię pochłaniają, o opamiętanie mnię,Chroń mnię od złego i błogosław miu w każdym dniu,prowadź mnie w wiadommych sprawach,mojej rodziny o zgodę i pojednanie,Prosze o opiekę nademną,Aby wszystko dobrze sie poukładało,aby trafila na życzliwych i dobrych ludzi wokoło siebie,Niech bóg naprawi moję całe zycie,Niech Bóg udrowi i uwolni oraz oczysci i odblokuj.e moje całe zycie

  Bóg Zapłać za modlitwę

 9. Bardzo proszę o dalsza modlitwę, o uwolnienie,uzdrowienie z mojej choroby.
  Prosze o uwolnienie od wszelkiego ducha chorób,od wszelkiego zła i przekleństwa.
  Proszę aby włosy przestały mi wychodzić i zaczęły w bardzo szybkim cudownym tempie odrastac.
  BŁAGAM O MODLITWĘ,W TEJ INTENCJI.
  Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.

 10. Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus Proszę o modlitwę o pozbycie wszystkich
  guzóww u mnie.. Bóg Zapłać.Jezu Ufam Tobie prosi Jolanta.Milewska

 11. Proszę o szturm modlitewny przez nablisze 4 miesiące Błagam o modlitwę w mojej intencji, gdyż znalazłem się w tak tragicznej i beznadziejnej sytuacji życiowej i zdrowotnej, że moje życie jest zagrożone. Wierzę jednak, że dla Jezusa Chrystusa nie ma rzeczy niemożliwych,o cud wyjścia z dlugow dla mnie,O cuda w moim życiu,O bardzo bardzo bardzo bardzo sybką pomoc dla mnie,dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, światło Ducha Świętego dla mnie,abym się dobrze czuła,aby nic mi nie dolegalo,aby wszystkie objawy jakie teraz mam ustąpiły,Okaz mi swoje miłosierdzibo wpadłem w duchową depresję i nic kompletnie mi się nie chce. Dziwny stan, ja cały czas próbuje robić z tym ale wydaje się że się pogarsza. Co raz mniej się modlę i co raz więcej takiego rozczarowania sobą.. Proszę o wsparcie bardzo bardzo e ,Dopomuż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować sluszne decyzje,Proszę dla niej o pozytywne rozwiązanie trudnych spraw, o ufność i cierpliwość , o światło Ducha Sw.
  w podejmowaniu decyzji,uwolnienia mnie od cierpienia i odnalezieniu szczęścia,o uzdrowienie mojej podświatomości,o uwolnienie mojej podświatomości,o odblokowanie mojej podświatomości,o uzdrowienie mojego serca,o uwolnienie mojego serca,o odblokowanie mojego serca,o uzdrowienie mojego mógu,o uwolnienie mojego mózgu,o odblokowanie mojego mózgu, za mnie i za moja dusze,bardzo bardzo wielka i silna wiarę i nadzieję oraz miłość, bardzo ważnej mi sprawie, dziękuję za każde westchnięcie,o uwolnienie mnie i mojej duszy,o uzdrowienie dla mnie i mojej duszy,o odblokowanie mnie i mojej duszy,dla mnie o ducha świętego,o przemianę mnie i mojej duszy oraz mojego życia,o wszelkie dobro dla mnie,O Dary Ducha Świętego.
  Proszę także o modlitwę w Panu Bogu wiadomomych wszytkich moich intencji,

  Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 12. Proszę o opiekę Bożą nad moim synem Maciejem, o przemianę serca. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący. Jezu ufam Ci.

 13. Proszę o modlitwę intencji uzdrowienia  mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów

 14. Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę za mojego syna Dawida aby Pan Bóg wskazał mu dobrą drogę a Matka Boża miała go w swojej opiece. Proszę o modlitwę za mojego tatę Andrzeja który nie długo będzie miał operację, aby z pomocą Boża wszystko poszło dobrze. Proszę o modlitwę za mnie abym się nawróciła. Aby Matka Boża dała mi jakiś znak. Żeby miała mnie w swojej opiece i abym trwała cały czas przy niej aż do śmierci.

 15. Prosze o uwolnienie ze sidel z£a i zranien z DZiecinstwa za moje dzieciatka pod sercem o laski potrzebne dlA mojego meza za rodzicow i rodzenstwo laske wiary i uwolnienia od zlego dla Nich.

 16. O znalezienie Ali dobrego kawalera katolika kandydata na meza,o zmianę Krzyska postępowania do rodziny,o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali,Joli,Zuzi,Krzyska

 17. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia oraz poznania miłości Bożej przez ludzi zwodzonych przez religie New Age .A także o modlitwę dla mnie abym zachował wytrwałość w modlitwie i z pomocą Bożą odpierał ataki złego który wciąż różnymi metodami próbuje mnie zwieść.

 18. Prosím za svoje zdravie. Začala som mať úzkosti. Strašný stav. Za dobré zamestnanie. Za zdravie celej rodiny. Aj za svoje vnúča ktoré sa za chvíľu má narodiť.za zomknutie rodiny aby sme si stále pomáhali.

  • Panie Jezu Miłosierny Proszę Pomóż rozwiązać problem materialny.
   O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc z mieszkaniem pracą.
   O dobrą żonę. Cud spłacenia długów.

 19. Szczęść Boże.
  Bardzo proszę o modlitwę,w moich trudnych sprawach.
  Proszę o modlitwę,za moja Matkę Marię,która jest opętana przez zło.
  Jest w stosunku,do mnie agresywna.
  Manipuluje,wobec aby tylko Jej występki nie wyszły na jaw.Wciaga w to rodzine
  i znajomych,namawia ich na kłamstwa
  i manipulacje,namawia ich na grzech.
  Jak Ja teraz coś nie zablokuje,
  to ona trafi do piekła.
  Niszczy Siebie,mnie i innych,sprowadza na zła drogę.
  Proszę aby Bóg skutecznie przemienił
  jej serce albo żeby Ja tak zablokował
  aby nie mogła mi,innym więcej krzywdy zrobić.Proszę niech to się stanie bez żadnej ludzkiej interwencji.Niech Bóg sam tego dokona,bo ile można żyć w ciągłym nekaniu i strachu.
  Ile lat można patrzeć na to jak zło ma przewagę i odnosi zwycięstwo.
  Proszę o modlitwę,za mojego Ojca Walentego,który kiedyś był dobry kiedyś był dobry a teraz broni jej strony,bo nie reagował na jej poczynania.Proszęo nawrócenie dla Niego.Proszę dla Niego
  o dar dobrego zdrowia.
  Proszę o nawrócenie mojej Siostry Anety,
  która także jest w tym wszystkim wygodna.
  Kłamie,kombinuje a zna prawdę.
  Proszę o modlitwę,tak aby Bóg ich skutecznie zablokował,poskromil,
  odmienił,bez żadnej ludzkiej interwencji.
  Niech Bóg,tego wszystkiego dokona.
  Bardzo proszę,o modlitwę,bo ile można żyć w ciągłym nekaniu i strachu.
  Czuje się jakby mnie ktos wlozyl do gniazda zmij.
  Proszę o dar uwolnienia,uzdrowienia
  dla mnie,z mojej choroby.
  Proszę o modlitwę w bardzo ważnej
  dla mnie prywatnej sprawie.
  Proszę o dar bardzo dobrej pracy
  i finansów.
  Proszę o przemianę mojego serca,tak abym mogła zdobyć łaski o które proszę.
  Proszę o wszystkie potrzebne łaski.
  Proszę o obfitość łask.
  Proszę o skuteczna ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
  Proszę o cud miłosierdzia Bożego,
  i moc Ducha Świętego,w tym wszystkim.
  Niech,to się wszystko stanie,na chwałę Bożą.
  Ja o to wszystko proszę i proszę już o modlitwę dziękczynna,za otrzymane łaski.
  Bardzo proszę o modlitwę,za całą moja Rodzine i tych wszystkich,co na mojej drodze.
  Bardzo,bardzo proszę o modlitwę.
  Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.

 20. Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Prosze o zywe,odczuwalne zwyciestwo milosierdzia Bozego,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu.
  Prosze aby cud milosierdzia Bozego zostal mi okazywany,we wszystkich moich intencjach,w kazdej sekundzie mojego.
  Prosze o skuteczna,odczuwalna, nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich moich intencjach
  i w calym moim zyciu.
  Prosze aby Bog,na swoja chwale i na swiadectwo dla innym,we wszystkich moich intencjach pokazal mi,
  ze dla Niego wszystko jest mozliwe.
  Prosze o modlitwe za cala moja Rodzine i za tych wszystkich,co na mojej drodze.
  Prosze o modlitwe dziekczynienia
  i uwielbienia w tym wszystkim.
  Bog zaplac.
  Sylwia Wójtowicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.