Intencje Modlitewne

Prosimy o niepozostawianie swoich intencji modlitewnych w formie komentarzy!!!

Zachęcamy do podsyłania Waszych intencji do Wspólnoty Ewangelizacyjnej św. Wincentego Pallotiego

Skrzynka Modlitewna Wspólnoty
(aby przekazać intencję kliknij tutaj)

Intencje są przekazywane kapłanowi oraz diakoni modlitewnej.
Raz w miesiącu odprawiana jest również msza święta w intencji zgłaszanych próśb.

778 myśli nt. „Intencje Modlitewne

  1. Panie. Proszę Cię z całego serca o uzdrowienie mojej mamy z choroby. Jest Nam bardzo potrzebna. Nie pozwól Jej cierpieć. Daj całej rodzinie wiarę i siłę w przeżyciu tych trudnych chwil.

  2. Boze, blagam uzdrow mnie cudownie bez operacji. Niech znikna polipy, bo juz nie mam sily do ponownej operacji. Boje sie najgorszego. Uczyn cud. Blagam.
    Zagubilam sie i szastam jak cma, umierajac ze strachu co bedzie za chwile.

  3. Witam Mam na imię Leszek mieszkam w lublinie. Zacząłem chorować na początku kwietnia ubiegłego roku Okazało się że to grzybicze zapalenie mózgu szybko pojawiły się objawy ze strony układu nerwowego jak niedowłady zaburzenia wzroku itp.Medycyna okazała się bezsilna a choroba w 100% śmiertelna Ale Bóg czuwał nade mną cudem po modlitwie ojca Jona Bshabory część objawów znikneła. Jednak mój organizm jest przez tyle czasu został strasznie wyniszczony chorobą. Wszędzie są ogniska zapalne ,upośledzenie układu immunologicznego zmiany przed rakowe ciągłe bule w różnych organach nawet sercu. BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MOJE ZDROWIE Chciał bym tez prosić o modlitwę za nawrócenie mojej matki.PROSZĘ WAS BARDZO O POMOC MOJA RODZINA STRASZNIE CIERPI PATRZĄC NA MNIE BEZE MNIE BĘDZIE IM CHYBA LEPIEJ.. BŁAGAM WAS POMÓDLCIE SIĘ ZA MNIE ZOSTAŁO MI JUŻ MAŁO CZASU z Z DNIA NA DZIEŃ JEST CORAZ GORZEJ OSTATNIO ZACZOŁEM ŚLEPNĄĆ DOSZŁO JESZCZE ZAPALENIE UKŁADU MOCZOWEGO I KŁOPOTY Z PORUSZANIEM SIĘ TERAZ JESZCZE ZAPALENIE WIELONERWOWE ŚMIERĆ JEST JUŻ
    BLISKO
    te;.605 076 334

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *