Intencje Modlitewne

Prosimy o niepozostawianie swoich intencji modlitewnych w formie komentarzy!!!

Zachęcamy do podsyłania Waszych intencji do Wspólnoty Ewangelizacyjnej św. Wincentego Pallotiego

Skrzynka Modlitewna Wspólnoty
(aby przekazać intencję kliknij tutaj)

Intencje są przekazywane kapłanowi oraz diakoni modlitewnej.
Raz w miesiącu odprawiana jest również msza święta w intencji zgłaszanych próśb.

769 myśli nt. „Intencje Modlitewne

 1. Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,w dwóch bardzo ważnych dla mnie sprawach.
  Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od przekleństwa międzypokoleniowego.
  Druga sprawa,to rzecz, którą z własnej woli uczynił mi człowiek a w ślad za nim inni.
  Proszę aby mój los odwrócił się ode mnie,
  bo czuje,że w żaden sposób,nie zasłużyła sobie na to co mnie spotkało i czuje się z tym wszystkim fatalnie.
  Proszę o omodlenie,tego wszystkiego.
  ,,Ty zaś, o Panie, na wieki zasiadasz na tronie,a imię Twoje [trwa] przez wszystkie pokolenia.
  Powstaniesz i okażesz litość Syjonowi,
  bo czas już, byś się nad nim zlitował.”
  Ps 102,13-15
  Bóg zapłać.

 2. Dobry wieczor mieszkam w leicester od 6 lat w uk mam powazny problem moja mama rzucila sie pod pociag mialam 10 lat i zyje tym dniem dzisiejszym tata pil choruje na nerwice lekowa blagam piotr glas o pomoc ostatnia deska ratunku zaplace ile ksiadz chce widzialam 2vrazy diabla objawil mi sie w pl 2010 rok potrzebuje pomocy

 3. Bardzo proszę o modlitwę za moich synów ,o uzdrowienie ich z choroby .Panie Jezu uzdrów ich mózg . Napełnij radością ,odwagą ,pokojem, wskaż im kierunek i sens życia . Jezu ufam Tobie.

 4. Proszę o modlitwe za mojego syna Jakuba,żeby zaczął znowu mówic,rozmawia tylko z czterema osobami.Jezu ufam Tobie

 5. Proszę o modlitwe w intencji 7-letniego Nikolasa o laskie uzdrowienia z choroby nowotworowej(rdzeniak zarodkowy z rozsiewem). Milosierny Boze wysłuchaj mej prośby daj mu sile do walki z choroba. Matko Boza Nieustajacej Pomocy otocz dziecko i jego rodzicow swoja opieka.

 6. Prosze o modlitwę za moją mamę Danutę ,która jest chora na raka pluc żeby wyzdrowiala.Proszę Cię Boże o siłę dla niej w walce o przetrwanie w tej strasznej chorobie.

 7. Proszę o modlitwę za mojego syna Pawła o uwolnienie z nałogów powrót do zdrowia i właściwych ludzi wokół niego.Jezu kochamy Cię ufamy Tobie.

 8. Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego kochanego męża Piotra z ńiedowladow.Boże mój kocham Cię i ufam Ci

 9. Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,
  o miłosierdzie Boże, we wszystkich bardzo ważnych intencjach, które noszę w sercu.
  Bóg zapłać.Sylwia.

 10. Dziękuję, że jesteście. Jak trwoga to do Boga- u mnie bardzo się to sprawdziło. Chodzę do kościoła, ale wszystko było u mnie takie powierzchowne. Teraz, kiedy pojawiły się problemy jestem bliżej Boga. Zrozumiałam, że tylko przy Nim można zaznać ukojenia. I chociaż po ludzku zastanawiam się, dlaczego mnie to spotkało, chociaż czasem myślę, czym zasłużyć na uzdrowienie, zawierzam Bogu i czekam na cud. Wysłałam intencję , proszę o modlitwę.

 11. Szczęść Boże

  Proszę o modlitwę w następujących intencjach;

  O zdrowie i długie lata życia oraz potrzebne łaski dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.

  O miłość odwzajemnioną dla Bogdana, aby znalazł dobrą kobietę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz o potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień.

  O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała. O uzdrowienie Damiana z nerwowości.

  O potrzebne łaski dla Kamili i Dominika aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia małżeńskiego, a Maryja otaczała ich swoją opieką.

  W intencji Pauliny i Artura aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza, aby mieli zdrowe potomstwo. Niech Jezus im błogosławi każdego dnia, a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu.

  O zdrowie dla Krystyny, aby po raz kolejny pokonała raka.

  Bóg zapłać

  Paulina

 12. PROSZĘ O MODLITWE ZA KRZYSZTOFA O JEGO NAWRÓCENIE I SKRUSZENIE JEGO ZATWARDZIAŁEGO SERCA. ŻEBY WRÓCIŁ NA DOBRĄ DROGĘ BO SIĘ STACZA, ABY BÓG ODDALIŁ GO OD TEGO ZŁEGO TOWARZYSTWA.. aby docenił mnie i zechciał wrócic

 13. Proszę o modlitwę za Dominika trwającego w nałogach ,grzechach,nie widzącego problemu szczegolnie alkoholu, narkotyków,braku wiary, wychodzenia jego nocnego i spania dziennego,bez pracy i szacunku nawet dla samego siebie. Proszę o najmniejsze nawet westchnienie do Boga w jego sprawie. Wielkie dzięki.z Bogiem.

 14. Mam wrazenie, ze jakis zly duch, badz czlowiek, ktory zajmuje sie czarna magia chce spowodowac, bym popelnila samobojstwo. Najpierw straszyl mnie, ze wyskocze z okna. Po zablokowaniu okien i balkonu straszy mnie, ze wskocze pod samochod. Boje sie wychodzic z domu i od czasu do czasu przykuwam sie do lozka. Rowniez chyba ten duch, czy czlowiek powoduje ze czuje sie zle wewnetrznie.
  Rowniez po zarzyciu kilka razy zoloftu (lekarstwo psychiatryczne) nie jestem wstanie zbyt dlugo stac lub siedziec. Moge lezec i chodzic. Trwa to juz ponad miesiac.
  Rowniez prosze o wyleczenie mojego taty z POChP (przewleklej obturacyjnej choroby pluc).
  Rowniez prosze o uzdrowienie mojej mamy z osteoporozy.

 15. Proszę o nawrócenie ,uwolnienie od nałogów min. komputerowego,chęci do nauki,mądrości,rpomnożenie wiary ,nadziejii i miłości oraz rozwiązanie wszystkich węzłow,i opiekę matki Bożej na każdy dzień życia dla Roberta,Lukasza,Kamili,Anny,KrzysztofaJózefa,Grażyny,Basi..Bóg zapłać.

 16. Prosze Jezusa, by wzial moje ciezary, ktore mnie przygniataja zostaly zdjete z mojego serca, by wezly ktorych nie potrafie rozwiazac zostaly rozwiazane. Jezu przyjdz do mnie, Duchu Swiety.. Prowadzcie mnie przez moja droge..

 17. Prosze o modlitwe dla mojego przyjaciela Grzegorza, ktory choruje na raka prostaty z przerzutami na kosci. Jest on wdowcem samotnie wychowujacym dwie niepelnoletnie corki (13 i 11 lat). Prosze o laske uzdrownienia i napelnienie jego serca wiara spelnienia tej prozby.

 18. Goraco proszę o modlitwę o uwolnienie oraz uzdrowienie moich uszu /mam szumy w uszach/ mam problemy ze spaniem ,także przechodzę przez depresje ,przez stres podwyższony cukier .Bardzo ufam Bogu i Matce Najswietszej,ze zostane uzdrowiony i dziekuje goraco za wszystko za modlitwy i wstawiennictwo

 19. Proszę o modlitwę za Katarzynę, o spokój serca, uwolnienie z nałogów alkoholu i narkomanii i jak najszybsze znalezienie drogi do Boga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *