Aktualizacja cz. 7 – Bliżej Nieba – Internetowe Rekolekcje Adwentowe 2014

Zapraszamy na bardzo specyficzną górę, na wysoką „górę kuszenia”. Aby Pan Jezus mógł się w nas narodzić, trzeba nam zmierzyć się właśnie z tą górą. Jak to zrobić? Posłuchajcie, zapraszamy!

Internetowe Rekolekcje Adwentowe 2014, ks. Krzysztof Porosło, cz. 7

Spotykamy się po raz szósty. Dziś o sprawiedliwym, o tym, który pozostał. Posłuchajcie o Eliaszu. Stałym elementem misji proroka stała się pustynia. Czy umiałbyś na nią powracać? Czy dla Ciebie Bóg Jahwe jest Bogiem prawdziwym? Na te pytania odpowiedź znajdziesz tu. Zapraszamy!

Internetowe Rekolekcje Adwentowe 2014, ks. Krzysztof Porosło, cz. 6


Internetowe Rekolekcje Adwentowe 2014, ks. Krzysztof Porosło, cz. 5

Spotykamy się po raz czwarty. Dziś o przykazaniach: czym są, co nam dają i jakie wyzwania stawiają przed nami. Bóg dał nam przykazania w konkretnym celu. Ten cel, to przymierze. Posłuchajcie, zapraszamy!

Internetowe Rekolekcje Adwentowe 2014, ks. Krzysztof Porosło, cz. 4

Zapraszamy Was dziś na trzecia górę – Miriam z Nazaretu. Dziś nasza wędrówka adwentowa wiedzie najpiękniejszą drogą, drogą Maryi. Chodźcie z nami! Zabierzcie ze sobą wszystkich Wam bliskich.

Internetowe Rekolekcje Adwentowe 2014, ks. Krzysztof Porosło, cz. 3

Dziś o zapowiedzi całej Historii Zbawienia. Dziś o małym Panu Jezusie i o Jezusie zawiniętym w całun. Jeśli chcesz usłyszeć tę historię, która jest na dziś i na teraz, zapraszamy! Koniecznie zaproś także swoich bliskich, przyjaciół, znajomych.

Internetowe Rekolekcje Adwentowe 2014, ks. Krzysztof Porosło, cz. 2

Internetowe Rekolekcje Adwentowe 2014, ks. Krzysztof Porosło, cz. 1


Zapraszamy na internetowe rekolekcje adwentowe. http://profeto.pl/360-sekund,7902.html